![images easyblog articles 8075 tou trelou kai tou giatro 20190728 103718 1 7c312f71](/wp-content/themes/yootheme/cache/7c/images_easyblog_articles_8075_tou-trelou-kai-tou-giatro_20190728-103718_1-7c312f71.jpeg)
«Του Τρελού Και Του Γιατρού»: Η Κωμωδία Του Δημήτρη Γιώτη Που Γελάσαμε Με Την Καρδιά Μας!
Την κωμωδία με τίτλο «Του τρελού και του γιατρού» που έγραψε και σκηνοθέτησε ο ίδιος, παρουσίασε στην τρίτη μαρίνα Γλυφάδας ο Δημήτρης Γιώτης.
Η παράσταση, η οποία παρουσιάστηκε στο πλαίσιο του φεστιβάλ του δήμου, αποτελεί μια κωμωδία τύπου bar theatre και εκτός από τον Δημήτρη Γιώτη, συμμετέχει και η Νταίζη Σεμπεκοπούλου.
Πολλοί ήταν επίσης και οι επώνυμοι που την παρακολούθησαν μεταξύ αυτών διακρίναμε τους: Σόφη Ζαννίνου, Μπέσσυ Αργυράκη, Τένια Μακρή, Ιωάννα Σουλιώτη, Άριελ Κωνσταντίνδη, Γιάννης Πετρόπουλος κ.α.