![images easyblog images 928 61c91afd83aaab1f86aef94f4163d2f1 XL 9d067bbc](/wp-content/themes/yootheme/cache/9d/images_easyblog_images_928_61c91afd83aaab1f86aef94f4163d2f1_XL-9d067bbc.jpeg)
Η τυχερή του Athens Hair Spa που κέρδισε την θεραπεία κερατίνης και το πακέτο προϊόντων ενυδάτωσης και θρέψης για τα μαλλιά!
Η τυχερή του διαγωνισμού μας είναι η Eva Kasapi
Σας ευχαριστούμε όλους και όλες για την συμμετοχή σας.
Τάνια Νικολοπούλου
Είμαι παιδί της επικοινωνίας και του χαμόγελου και με αφορμή την μέχρι τώρα πορεία μου σε αυτή τη ζωή, θέλησα να «χρωματίσω» τον κόσμο με τη δική μου παλέτα. Έτσι δημιούργησα με πολύ αγάπη το δικό μου διαδικτυακό αποτύπωμα, το likewoman.gr, θέλοντας να γεμίσω τους ανθρώπους και ιδιαίτερα τις γυναίκες με τη δική μου αστερόσκονη. Πάντα λέω ότι «εκεί έξω βρίσκονται τα πιο μαγικά πράγματα…μη φοβάσαι λοιπόν να τα περπατήσεις».