![images easyblog images 928 6570ce6109f3145f14c559c5d6f9fc48 XL 2b9731b4](/wp-content/themes/yootheme/cache/2b/images_easyblog_images_928_6570ce6109f3145f14c559c5d6f9fc48_XL-2b9731b4.jpeg)
tania
test
Τάνια Νικολοπούλου
Είμαι παιδί της επικοινωνίας και του χαμόγελου και με αφορμή την μέχρι τώρα πορεία μου σε αυτή τη ζωή, θέλησα να «χρωματίσω» τον κόσμο με τη δική μου παλέτα. Έτσι δημιούργησα με πολύ αγάπη το δικό μου διαδικτυακό αποτύπωμα, το likewoman.gr, θέλοντας να γεμίσω τους ανθρώπους και ιδιαίτερα τις γυναίκες με τη δική μου αστερόσκονη. Πάντα λέω ότι «εκεί έξω βρίσκονται τα πιο μαγικά πράγματα…μη φοβάσαι λοιπόν να τα περπατήσεις».
RECENT
Το Aperol πρωταγωνιστεί στα Sunset DJ Sets του ΚΠΙΣΝ
17 Ιούλ 2024
7 top συμβουλές για την καλοκαιρινή σου γυμναστική
16 Ιούλ 2024