![admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2017%2F11%2Fimages easyblog images 927 4e6fcf62696f1c008b352d90251baf3f XL](https://www.likewoman.gr/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2017%2F11%2Fimages_easyblog_images_927_4e6fcf62696f1c008b352d90251baf3f_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%22%2C%2C%22%7D&hash=767a4576)
Τα λαστιχάκια για τα μαλλιά επιστρέφουν δυναμικά
Το λέμε συνέχεια κάθε λίγα χρόνια αλλά αυτή τη φορά το εννοούμε πραγματικά: τα λαστιχάκια για τα μαλλιά επέστρεψαν. Το πιο βολικό αξεσουάρ της δεκαετίας του ’80 και του ΄90 είναι φθηνότερο από ποτέ και μάλιστα φτιαγμένο από βελούδο ή άλλα φανταχτερά υφάσματα. Η hairstylistJenAtkin (της Bellaκαι της Kendall) έχει λανσάρει τη δική της σειρά από χνουδωτά λαστιχάκια μαλλιών με την υπογραφή των Chloe + Isabel.
Δείτε παρακάτω μερικά τέτοια προϊόντα και πάρτε κι εσείς ιδέες από τις διεθνούς φήμης γυναίκες που τα χρησιμοποιούν πλέον καθημερινά.
Γιώτα Πετσιώτη
Hailey Baldwin
Chloe + Isabel Jen Atkin Fuzzy Scrunchie chloeandisabel.com.