![images easyblog images 928 319ff947d1e8d3f27976610814ba3f98 XL 6d3afbb9](/wp-content/themes/yootheme/cache/6d/images_easyblog_images_928_319ff947d1e8d3f27976610814ba3f98_XL-6d3afbb9.jpeg)
Style: Πώς να φορέσεις την κάπα σου αυτό το χειμώνα
Κάπες το must του χειμώνα!
Ταιριάζουν σε κάθε στυλ. Δέστε πως θα τις φορέσετε για μοναδικές και καθημερινές εμφανίσεις.
Τάνια Νικολοπούλου
Τάνια Νικολοπούλου
Είμαι παιδί της επικοινωνίας και του χαμόγελου και με αφορμή την μέχρι τώρα πορεία μου σε αυτή τη ζωή, θέλησα να «χρωματίσω» τον κόσμο με τη δική μου παλέτα. Έτσι δημιούργησα με πολύ αγάπη το δικό μου διαδικτυακό αποτύπωμα, το likewoman.gr, θέλοντας να γεμίσω τους ανθρώπους και ιδιαίτερα τις γυναίκες με τη δική μου αστερόσκονη. Πάντα λέω ότι «εκεί έξω βρίσκονται τα πιο μαγικά πράγματα…μη φοβάσαι λοιπόν να τα περπατήσεις».