![images easyblog articles 6453 38228842 10217733356065164 2294019286370353152 n 1 c1a78f4d](/wp-content/themes/yootheme/cache/c1/images_easyblog_articles_6453_38228842_10217733356065164_2294019286370353152_n-1-c1a78f4d.jpeg)
Το Παιδικό Φεστιβάλ των Κυκλάδων ταξιδεύει!
Το Παιδικό Φεστιβάλ των Κυκλάδων ταξιδεύει!
Πρώτος σταθμός η Κύθνος!
Τάνια Νικολοπούλου
Είμαι παιδί της επικοινωνίας και του χαμόγελου και με αφορμή την μέχρι τώρα πορεία μου σε αυτή τη ζωή, θέλησα να «χρωματίσω» τον κόσμο με τη δική μου παλέτα. Έτσι δημιούργησα με πολύ αγάπη το δικό μου διαδικτυακό αποτύπωμα, το likewoman.gr, θέλοντας να γεμίσω τους ανθρώπους και ιδιαίτερα τις γυναίκες με τη δική μου αστερόσκονη. Πάντα λέω ότι «εκεί έξω βρίσκονται τα πιο μαγικά πράγματα…μη φοβάσαι λοιπόν να τα περπατήσεις».
RECENT
Το Aperol πρωταγωνιστεί στα Sunset DJ Sets του ΚΠΙΣΝ
17 Ιούλ 2024
7 top συμβουλές για την καλοκαιρινή σου γυμναστική
16 Ιούλ 2024