![images easyblog images 927 1efb2a15c37bfcd2bdec31bfa7938e8f XL c104d369](/wp-content/themes/yootheme/cache/c1/images_easyblog_images_927_1efb2a15c37bfcd2bdec31bfa7938e8f_XL-c104d369.jpeg)
Οι 50αρηδες…και οι 50αρες!
Πως το έλεγε ο Ζαμπέτας; “Ο πενηντάρης, είναι ένας νέος της εποχής/ κυκλοφοράει σαν εικοσάρης κι΄ είναι ωραίος σαν εραστής”. Γεια στο στόμα του.
Τους βλέπουμε στις ταινίες, στις φωτογραφίες, στην τηλεόραση και λάμπουν από την κορυφή μέχρι τα νύχια. Δεν πάει καν ο νους μας ότι κι αυτοί άνθρωποι είναι, ότι και αυτοί μεγαλώνουν όπως εμείς. Σήμερα μάζεψα κάποιους πολύ διάσημους 50αρηδες, που όλοι τους δηλαδή γεννήθηκαν το 1967.
Δείτε ποιοι έγιναν φέτος 50 χρόνων, διαβάστε και το ανέκδοτο με τον 50αρη, στο nikosonline.gr