![admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2020%2F07%2Fimages easyblog articles 10831 4pillars 1](https://www.likewoman.gr/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2020%2F07%2Fimages_easyblog_articles_10831_4pillars-1.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%22%2C%2C%22%7D&hash=09c389a8)
Νέες ιατρικές τεχνολογίες!
Σε έναν άρτια εξοπλισμένο χώρο στον Πειραιά, στεγάζεται η κλινική YODA που συνδυάζει τη γνώση και τις υπερσύγχρονες εγκαταστάσεις, με μοναδικό στόχο την ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση του ασθενούς.
Η YODA δημιουργήθηκε για να υπηρετήσει τον άνθρωπο με αίσθημα ευθύνης και σεβασμό, με υψηλού επιπέδου υπηρεσίες υγείας. Ο Κωνσταντίνος Σπηλιώπουλος, επιστημονικά υπεύθυνος του τμήματος Πλαστικής Χειρουργικής στην κλινική YODA εξηγεί “ο στόχος είναι η διασφάλιση της σωματικής και ψυχικής ευεξίας του ασθενή”.
Η προσήλωση στις αρχές της Ιατρικής Επιστήμης, στην πιστή τήρηση του Κώδικα Ιατρικής Δεοντολογίας και στην ενσωμάτωση των νέων Ιατρικών Τεχνολογιών, διασφαλίζει την ποιότητα των υπηρεσιών της κλινικής YODA.
Πληροφορίες
Τηλέφωνο: 210 4222260 & Email: info@yoda-gsdc.gr