![images easyblog images 928 e514404a8056d1fd816f3352e8f1c779 XL 5d6b9216](/wp-content/themes/yootheme/cache/5d/images_easyblog_images_928_e514404a8056d1fd816f3352e8f1c779_XL-5d6b9216.jpeg)
NAIL LINER: Η νέα τάση στα νύχια
Ως σωστές φανατικές του eyeliner, σε όλες του τις εκφάνσεις από τζελ μέχρι μολύβι, θεωρούσαμε πως γνωρίζουμε τα πάντα γύρω από αυτό το πολυαγαπημένο προϊόν. Μέχρι τώρα τουλάχιστον.
Ένα ακόμη απίστευτο τρικ που δανειζόμαστε από τους nail και makeup experts της εβδομάδας μόδας…eyeliner στα νύχια!
Όταν ο χρόνος δεν είναι με το μέρος μας ή απλώς δεν κατέχουμε τις απαραίτητες δεξιότητες για ένα αξιοπρεπές nail art, αυτή είναι η λύση. Με το εκάστοτε felt tip που χρησιμοποιείτε μπορείτε να σχεδιάσετε πραγματικά οτιδήποτε στα νύχια σας εύκολα και γρήγορα δίχως να περιμένετε ατελείωτες ώρες να στεγνώσει. Κλειδώστε το αποτέλεσμα με γυαλιστερό ή ματ top coat και είσαστε έτοιμες!
Πέρα από τα διάφορα σχέδια πάνω στο-εννοείται στεγνό-μανό, μπορείτε επίσης να κάνετε σχέδια ή απλές γραμμές πάνω σε καθαρά νύχια. Γιατί τα negative space nails συνεχίζουν να είναι hot! Είναι απλό, είναι σικ και μίνιμαλ, δηλαδή κατάλληλο και για το γραφείο(σε αντίθεση με τα γκλίτερ, 3D φιογκάκια, στρασάκια κλπ).
\
Προσοχή μόνο μην παρασυρθείτε από την ευκολία και το παρακάνετε με τα σχέδια
Για τα απόλυτα χρώματα στα βερνίκια κάντε κλικ στο αγαπημένο σας eshop!