![IMG 2707 c76f95cf](/wp-content/themes/yootheme/cache/c7/IMG_2707-c76f95cf.jpeg)
Morbid Fascination 2023: Ο Δημήτρης Στρέπκος παρουσίασε την πιο ρομαντική κολεξιόν στο Athens Fashion Week
Ο σχεδιαστής Δημήτρης Στρέπκος, designer του brand Celebrity Skin, παρουσίασε στα πλαίσια της εβδομάδας μόδας την τελευταία συλλογή του με τίτλο : Morbid Fascination 2023, στις 11/6/2023.
Το φαντασμαγορικό σόου έγινε στο Ellinikon Park Experience. Πρόκειται για την πιο ρομαντική κολεξιόν του brand, με έντονο Avant-Garde ύφος. Όπως κάθε φορά πλήθος επωνύμων περπάτησαν στο catwalk, μεταξύ αυτών: η τραγουδίστρια Ματίνα Ζαρα, η ηθοποιός Νίκη Σερέτη, η σχεδιάστρια κοσμημάτων Άντζυ Ανδριτσοπούλου, η Ελίζαμπεθ Ελέτσι, η ηθοποιός Γεωργία Σιακαβάρα, το μοντέλο Τάμτα Μαστοράκη, ο ηθοποιός Στέλιος Κρητικός, η DJ Μάγκυ Χαραλαμπίδου, τα κορίτσια του my style rocks Όλγα Κοτλίδα και Χριστιάνα Κατσιέρη και η ηθοποιός από τη σειρά «Η γη της ελιάς» Βαρβάρα Λάρμου. Το σόου άνοιξε ο Γιώργος Κόρομι στην πρώτη του εμφάνιση μετά το survivor all star.
Mega sponsors του σόου: Perfectum Derma, Καλλέργης Machines, Favela.
Τις Δημόσιες Σχέσεις και την Επικοινωνία ανέλαβε ο Γιάννης Καζανίδης και η JGK&associates.
Xορηγοί επικοινωνίας: likewoman.gr, fashion fever by Roula Karpouzli