![admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2015%2F01%2Fimages easyblog images 928 85eaadb12c96831e2dd8e8d0ba75e08b XL](https://www.likewoman.gr/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2015%2F01%2Fimages_easyblog_images_928_85eaadb12c96831e2dd8e8d0ba75e08b_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%22%2C%2C%22%7D&hash=e835b5a3)
Mood of the day: eye in the sky
Mood of the day: eye in the sky
Μακάρι να είμασταν εκεί 🙂
photo by Vassilios Vitsilogiannis
Τάνια Νικολοπούλου
Είμαι παιδί της επικοινωνίας και του χαμόγελου και με αφορμή την μέχρι τώρα πορεία μου σε αυτή τη ζωή, θέλησα να «χρωματίσω» τον κόσμο με τη δική μου παλέτα. Έτσι δημιούργησα με πολύ αγάπη το δικό μου διαδικτυακό αποτύπωμα, το likewoman.gr, θέλοντας να γεμίσω τους ανθρώπους και ιδιαίτερα τις γυναίκες με τη δική μου αστερόσκονη. Πάντα λέω ότι «εκεί έξω βρίσκονται τα πιο μαγικά πράγματα…μη φοβάσαι λοιπόν να τα περπατήσεις».