![images easyblog images 928 bb13a4bf06b08e5df65a1720db211eb1 XL 71789c98](/wp-content/themes/yootheme/cache/71/images_easyblog_images_928_bb13a4bf06b08e5df65a1720db211eb1_XL-71789c98.jpeg)
Εγώ και η Βίσση-Κρατάει χρόνια αυτή η κολόνια.
Σαν σήμερα 20 Δεκεμβρίου γεννήθηκε η Άννα Βίσση
Εγώ και η Βίσση
Κρατάει χρόνια αυτή η κολόνια. Με την Άννα γνωριστήκαμε γύρω στο 1980, έχουμε κάνει παρέα, έχουμε βγει έξω, έχουμε πάει μαζί σε συναυλίες, ήμουν παρών στο στούντιο με τον Κώστα Φασόλα όταν έγραψε το Woman in Love, της έχω κάνει 2ωρη ραδιοφωνική συνέντευξη κτλ. κτλ. Γιατί τα θυμήθηκα όλα αυτά;
Πρόσφατα πήγα να την δω στο νέο της Live στο Hotel Ερμού, έγραψα άρθρο, βγήκαμε φωτογραφίες και υπήρξαν κάποιοι, δυο-τρεις μεμονωμένες περιπτώσεις, που με έβρισαν χυδαία. Στην αρχή σκέφτηκα να μην δώσω σημασία και να μην απαντήσω. Αλλά από την άλλη, γι’ αυτό έγιναν τα blog, για να μπορεί κάποιος να λέει την άποψή του και να την τεκμηριώνει.
Ακόμα και τώρα που γράφω αυτές τις γραμμές δεν είμαι σίγουρος ότι πρέπει να απαντήσω. Τι να απαντήσεις σε χυδαία σχόλια που εμπεριέχουν ρατσισμό;