![2 5 e1642929794554 a6ba6bc5](/wp-content/themes/yootheme/cache/a6/2-5-e1642929794554-a6ba6bc5.jpeg)
Beauty day – Το στέκι της Πηνελόπης Αναστασοπούλου
ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΗΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤHN ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΤΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΤΟ ATHENS BEVERLY HILLS
Η Πηνελόπη Αναστασοπούλου επιλέγει σταθερά το ABH Medical Group και την Δρ. Ντόλυ Φατσέα για όλες τις ανάγκες της. Πρόσφατα βρέθηκε στη Γλυφάδα για ολική περιποίηση προσώπου, θεραπείες ευεξίας και ανανέωση. Η ίδια λέει στο Instagram: “Η @dollyfatsea δεν είναι απλά η δερματολόγος μου. Είναι πολύτιμη φίλη εδώ και μια δεκαετία και σ’ αυτή οφείλω το καλό μου δέρμα αλλά και πολλά άλλα.”