![images easyblog images 927 d13785e874a9510d77578bae3ec532ff XL dbe486b8](/wp-content/themes/yootheme/cache/db/images_easyblog_images_927_d13785e874a9510d77578bae3ec532ff_XL-dbe486b8.jpeg)
Back to the Office…
Πως περάσατε κορίτσια?
Είμαι σίγουρη ότι η κατάλληλη λέξη είναι “Τέλεια”!!!! Ελάτε τώρα, μην μουτρώνετε μπροστά στη ντουλάπα με τη κλισέ ερώτηση “τι θα φορέσω αύριο στο γραφείο?” Ξέρω ότι δεν έχετε καμμία διάθεση ούτε τις κρεμμάστρες σας να κοιτάξετε!! Το likewoman.gr είναι εδώ για να σας δώσει δύο λύσεις για το super office look, με απλά ρούχα που οι περισσότερες έχετε στη γκαρνταρόμπα σας.
Αν όχι εμπνευστείτε από τους χρωματικούς συνδυασμούς και here u are!!!
Mάρα Μυλωνοπούλου
![back to the office fashion 1](/images/back_to_the_office_fashion_1.jpg)
![back to the office fashion 2](/images/back_to_the_office_fashion_2.jpg)