![images easyblog images 927 f0e832f2aa0cf1edd0fde90ad354cf32 XL 395cde20](/wp-content/themes/yootheme/cache/39/images_easyblog_images_927_f0e832f2aa0cf1edd0fde90ad354cf32_XL-395cde20.jpeg)
Άννα Βίσση τέλος…
Απόψε τελειώνει το Star Academy, απόψε τελειώνει και το Summer Hotel Ερμού… οπότε Άννα Βίσση τέλος για φέτος το καλοκαίρι; Όχι αγάπη μου…. δεν κάθεται ήσυχη, γυρίζει σαν μαμούνι. Ήδη ανακοίνωσε μια μεγάλη συναυλία στην Μύκονο για αρχές Αυγούστου.
Στο Star Academy, θα είναι η πρόεδρος της κριτικής επιτροπής που θα αναδείξει την ή τον νικητή. Η Χριστίνα, ο Στυλιανός ή η Έλενα θα κερδίσει το show, που ομολογουμένως πέρασε από 40 κύματα. Με το που τελειώσει το show, η Άννα θα φύγει σφαίρα (όπως κάθε Σάββατο) να πάει στο Summer Hotel Ερμού, όπου και εκεί ολοκληρώνει για φέτος τις καλοκαιρινές εμφανίσεις της….
Δείτε την συνέχεια στο nikosonline.gr