![images easyblog images 928 1fc372946c0b98fb8d7f87d4c38ea83a XL 11a173c0](/wp-content/themes/yootheme/cache/11/images_easyblog_images_928_1fc372946c0b98fb8d7f87d4c38ea83a_XL-11a173c0.jpeg)
All Star – ιδέες πως να τα φορέσετε
Δεν νομίζω να υπάρχει καμία που να μην λατρεύει τα all star?
Ντουλάπα χωρίς το συγκεκριμένο ζευγάρι παπούτσια δεν υπάρχει.
Πάρτε 3 ιδέες πως να τα συνδυάσετε ανάλογα με το χρώμα που έχετε! Είναι εποχή τώρα αρχίστε να τα φοράτε 🙂
Επιμέλεια Τάνια Νικολοπούλου
![s media cache](https://www.likewoman.gr/wp-content/uploads/2015/05/s-media-cache-ak0.pinimg.com_236x_2c_51_9b_2c519bbae15a13978ede754254db3805.jpg)
![s media cache](https://www.likewoman.gr/wp-content/uploads/2015/05/s-media-cache-ak0.pinimg.com_236x_e9_d6_d3_e9d6d3d30039e267c1c96ff7ab477aa7.jpg)
![allstar2](http://www.modafreecs.com.br/wp-content/uploads/2013/10/allstar2.jpg)
![stylenadine.files .wordpress.com 2015 01 all star shoes ii](https://www.likewoman.gr/wp-content/uploads/2015/05/stylenadine.files_.wordpress.com_2015_01_all-star-shoes-ii-221x300.gif)
![2.bp .blogspot.com jUTi n9M0S0 UBhFDzy46FI AAAAAAAABXk QYHclogSdTw s1600 tumblr m6nf7m8Gqw1qdqlnso1 1280](https://www.likewoman.gr/wp-content/uploads/2015/05/2.bp_.blogspot.com_-jUTi_n9M0S0_UBhFDzy46FI_AAAAAAAABXk_QYHclogSdTw_s1600_tumblr_m6nf7m8Gqw1qdqlnso1_1280.jpg)
Τάνια Νικολοπούλου
Είμαι παιδί της επικοινωνίας και του χαμόγελου και με αφορμή την μέχρι τώρα πορεία μου σε αυτή τη ζωή, θέλησα να «χρωματίσω» τον κόσμο με τη δική μου παλέτα. Έτσι δημιούργησα με πολύ αγάπη το δικό μου διαδικτυακό αποτύπωμα, το likewoman.gr, θέλοντας να γεμίσω τους ανθρώπους και ιδιαίτερα τις γυναίκες με τη δική μου αστερόσκονη. Πάντα λέω ότι «εκεί έξω βρίσκονται τα πιο μαγικά πράγματα…μη φοβάσαι λοιπόν να τα περπατήσεις».