![images easyblog articles 8567 3345 3ec443fd](/wp-content/themes/yootheme/cache/3e/images_easyblog_articles_8567_3345-3ec443fd.jpeg)
Η Ένωση Γυναικών Πάτρας Βράβευσε Τον Τάκη Ζαχαράτο
Στο Δημαρχείο Κηφισιάς σε μια σεμνή τελετή, η Πρόεδρος Άννα-Μαρία Ρογδάκη και τα μέλη του μεγαλύτερου φιλανθρωπικού σωματείου στη Ν.Δ. Ελλάδα, βράβευσαν τον επίσης Πατρινό Τάκη Ζαχαράτο, για την κοινωνική του δράση και την επιτυχημένη καλλιτεχνική του πορεία.
Ο Τάκης Ζαχαράτος σε ένα διάλειμμα από την προετοιμασία της παράστασης του “Ζω για σένα” που θα ανέβει στο Θέατρο Παλλάς στις 17/12, βραβεύτηκε για το σύνολο της προσφοράς του στη τέχνη και την κοινωνία.
Ο καλλιτέχνης συγκινημένος δήλωσε συμπαραστάτης στο μεγάλο έργο της Ένωσης για την ενίσχυση Μονάδων των Νοσοκομείων του Νόμου Αχαΐας. Όπως μαθαίνουμε θα οργανωθεί μια μεγάλη φιλανθρωπική συναυλία στο εγγύς μέλλον.