![images easyblog images 927 7f3ec2bb5ced977873d44cef97ed776a XL dfee6892](/wp-content/themes/yootheme/cache/df/images_easyblog_images_927_7f3ec2bb5ced977873d44cef97ed776a_XL-dfee6892.jpeg)
Σειρά Διαλέξεων της Τζίνας Θανοπούλου στο Ίδρυμα Θεοχαράκη
Η κα Τζινα Θανοπούλου για 2 Τριτες ακόμη 20 και 27 Μαρτίου, ώρα 18:00-20:00 συνεχίζει μια σειρά ομιλιών στο Ίδρυμα Θεοχαράκη.
Στην προηγούμενη ομιλία της μίλησε για την καλλιέργεια της Συναισθηματικής Νοημοσύνης ΕQ στα παιδιά κσι έφηβους και τα Κλειδιά που πρέπει να ακολουθούν οι Γονείς για τα εμπνεύσουν κσι βοηθήσουν με δικό τους παράδειγμα ζωής !
Μια εξαιρετική εμπειρία λοιπόν, με Θεωρία, Ανταλλαγή Απόψεων, Διαδραστικές Εμπειρίες και πάνω από όλα ΑΓΑΠΗ με ΟΡΙΑ, ΣΕΒΑΣΜΟ, ΠΡΟΣΦΟΡΑ , ΕΝ-ΣΥΝΑΙΣΘΗΣΗ, ΔΟΤΙΚΟΤΗΤΑ σας περιμένει στο Ίδρυμα Θεοχαράκη για δύο ακόμα Τρίτες.