![images easyblog images 927 c7e4e038b97737aa2a915c87ed6377d0 XL da72cc7e](/wp-content/themes/yootheme/cache/da/images_easyblog_images_927_c7e4e038b97737aa2a915c87ed6377d0_XL-da72cc7e.jpeg)
Η κληρονομιά της Ερμούπολης στα μάτια σας.
Για το 2017 τα Οπτικά Κοής παρουσιάζουν τα Orophografia 171 και Orophografia 172, δύο νέα μοντέλα γυαλιών ηλίου επηρεασμένα από την οροφογραφία του κτιρίου όπου στεγάζεται το κεντρικό κατάστημα των Οπτικών Κοής, στην Ερμούπολη της Σύρου.
Orophografia 171
Σε συνεργασία με τον οίκο οπτικών ItaliaIndependent δημιουργήσαμε ακόμα μία συλλεκτική έκδοση γυαλιών ηλίου. Μεταλλικός σκελετός με λεπτομέριες της οροφογραφίας αποτυπωμένες διακριτικά στους βραχίονες αλλά και πάνω στους φακούς.
Orophografia 172
Η σχεδιάστρια Φανή Γαβαλά, από τη Motley Eyewear, επηρεασμένη από την οροφογραφία, ζωγραφίζει στους βραχίωνες των γυαλιών και δημιουργεί ξεχωριστά γυαλιά ηλίου που προορίζονται για τους ανθρώπους που δεν ακολουθούν απλώς τις τάσεις, αλλά χρησιμοποιούν τις τάσεις για να εκφράσουν την προσωπικότητά τους.
Η κληρονομιά της Ερμούπολης στα μάτια σας.
ΚΟΗΣ : Θυμάτων Σπερχειού, Σύρος Ερμούπολη 841 00
Τηλέφωνο: 2281 083810