![admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2015%2F03%2Fimages easyblog images 928 f028aa9496fa3ddc3ff41813ed2863c7 XL](https://www.likewoman.gr/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2015%2F03%2Fimages_easyblog_images_928_f028aa9496fa3ddc3ff41813ed2863c7_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%22%2C%2C%22%7D&hash=ee2aa206)
Άνοιξη 2015: Το πορτοκαλί έχει την τιμητική του!
Αυτήν την άνοιξη και το καλοκαίρι το πορτοκαλί χρώμα έχει την τιμητική του. Τουλάχιστον στο μακιγιάζ και όσο αφορά το κραγιόν είναι χρώμα που θα παίξει πάρα πολύ.
Το κόκκινο μπαίνει προς το παρόν στην άκρη και έρχονται οι ζεστές αποχρωσείς του πορτοκαλί να πάρουν τηςν θέση του.
Επιμέλεια Τάνια Νικολοπούλου
Πάμε να δούμε:
![250514135112 2787](http://www.star.gr/publishingimages/2014/05/250514135112_2787.jpg)
![www.flowmagazine.gr images uploads anadeikste tin omorfia sas mesa apo tis nees taseis makigiaz tou 2014 1](https://www.likewoman.gr/wp-content/uploads/2015/03/www.flowmagazine.gr_images_uploads_anadeikste_tin_omorfia_sas_mesa_apo_tis_nees_taseis_makigiaz_tou_2014_1.jpg)
![NEON %CE%9A%CE%A1%CE%91%CE%93%CE%99%CE%9F%CE%9D 4](http://www.jenny.gr/wp-content/uploads/2013/04/NEON-%CE%9A%CE%A1%CE%91%CE%93%CE%99%CE%9F%CE%9D-4.jpg)
![www.beautetinkyriaki.gr wp content uploads 2013 05 korali makigiaz 02](https://www.likewoman.gr/wp-content/uploads/2015/03/www.beautetinkyriaki.gr_wp-content_uploads_2013_05_korali-makigiaz-02.jpg)
![www.marieanne.gr wp content uploads 2012 10 Fotolia 34058991 Subscription XL s 530 530](https://www.likewoman.gr/wp-content/uploads/2015/03/www.marieanne.gr_wp-content_uploads_2012_10_Fotolia_34058991_Subscription_XL_s_530_530.jpg)
Τάνια Νικολοπούλου
Είμαι παιδί της επικοινωνίας και του χαμόγελου και με αφορμή την μέχρι τώρα πορεία μου σε αυτή τη ζωή, θέλησα να «χρωματίσω» τον κόσμο με τη δική μου παλέτα. Έτσι δημιούργησα με πολύ αγάπη το δικό μου διαδικτυακό αποτύπωμα, το likewoman.gr, θέλοντας να γεμίσω τους ανθρώπους και ιδιαίτερα τις γυναίκες με τη δική μου αστερόσκονη. Πάντα λέω ότι «εκεί έξω βρίσκονται τα πιο μαγικά πράγματα…μη φοβάσαι λοιπόν να τα περπατήσεις».