![images easyblog images 928 f64b0864e862d3c122851be4770d6e9a XL 92ab6f21](/wp-content/themes/yootheme/cache/92/images_easyblog_images_928_f64b0864e862d3c122851be4770d6e9a_XL-92ab6f21.jpeg)
Αγαπημένο στέκι (part 3)
Αγαπημένο στέκι (Part 3)
Στα προηγούμενα άρθρα μου
(https://www.likewoman.gr/blogs/tina-s-life/item/343-agapimeno-steki-gia-eksodo-part-1 & https://www.likewoman.gr/tips-things/item/589-agapimeno-steki-gia-eksodo-part-2 ) σας είχα παρουσιάσει τα Opium, Brousko & Άσπρο Πιάτο.
Το αγαπημένο στέκι αυτή τη φορά είναι το SixPot (Χαριλάου Τρικούπη 144 Νέα Ερυθραία), το οποίο είναι ένα από τα πιο ωραία μαγαζιά της Ν. Ερυθραίας. Κάθε Παρασκευή & Σάββατο διοργανώνουν party& ο djμε τις μουσικές του επιλογές ξεσηκώνει τον κόσμο.
Περάστε μια βόλτα είτε για να πιείτε τον καφέ σας είτε για ποτό τις μέρες που διοργανώνουν τα party& αφήστε τον νου σας να ταξιδεύει με την μουσική που θα σας ξεσηκώνει!!!
Για περισσότερες πληροφορίες δείτε τα :
https://www.facebook.com/sixpotbar?ref=ts&fref=ts
https://www.facebook.com/Bar.Six.Pot?ref=ts&fref=ts
https://foursquare.com/v/six-pot-bar/4fd9a705e4b085c4661d36fb?ref=atw
Τίνα Μιχαηλίδου