![admin ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp content%2Fuploads%2F2014%2F11%2Fimages easyblog images 928 9ec5addc67447038d196a2fc30522c2d XL](https://www.likewoman.gr/wp-admin/admin-ajax.php?action=kernel&p=image&src=%7B%22file%22%3A%22wp-content%2Fuploads%2F2014%2F11%2Fimages_easyblog_images_928_9ec5addc67447038d196a2fc30522c2d_XL.jpg%22%2C%22thumbnail%22%3A%22%2C%2C%22%7D&hash=f6cf172d)
14+1 τρόποι να αξιοποιήσεις τα τενεκεδάκια που θα πέταγες!
Μην βιαστείς να πετάξεις τα τενεκεδάκια σου! Θα σου φανούν πολύ χρήσιμα στη πορεία!
Παρακάτω θα βρεις όμορφες ιδέες να τα αξιοποιήσεις!!!
Τάνια Νικολοπούλου
Είμαι παιδί της επικοινωνίας και του χαμόγελου και με αφορμή την μέχρι τώρα πορεία μου σε αυτή τη ζωή, θέλησα να «χρωματίσω» τον κόσμο με τη δική μου παλέτα. Έτσι δημιούργησα με πολύ αγάπη το δικό μου διαδικτυακό αποτύπωμα, το likewoman.gr, θέλοντας να γεμίσω τους ανθρώπους και ιδιαίτερα τις γυναίκες με τη δική μου αστερόσκονη. Πάντα λέω ότι «εκεί έξω βρίσκονται τα πιο μαγικά πράγματα…μη φοβάσαι λοιπόν να τα περπατήσεις».