![850578 scaled e1706744812383 f267cdd3](/wp-content/themes/yootheme/cache/f2/850578-scaled-e1706744812383-f267cdd3.jpeg)
Τα γενέθλια του, γιόρτασε ο επιχειρηματίας Δημοσθένης Μονοκρούσος στην Ακτή Πειραιώς
Τα γενέθλια του, γιόρτασε ο επιχειρηματίας Δημοσθένης Μονοκρούσος, έχοντας στο πλευρό του καλούς φίλους και συνεργάτες, Ο γνωστός νέος επιχειρηματίας υποδέχτηκε πολλά γνωστά πρόσωπα από τον καλλιτεχνικό και επιχειρηματικό κόσμο της Αθήνας, οι οποίοι του ευχήθηκαν από καρδιάς για τα γενέθλια του. Ο Δημοσθένης Μονοκρούσος διοργάνωσε ένα λαμπερό πάρτυ στην Ακτή Πειραιώς, όπου εμφανίζονται η Νατάσα Θεοδωρίδου και ο Γιώργος Κακοκασαίος. Οι καλλιτέχνες διασκέδασαν τους καλεσμένους με της επιτυχίες τους όλο το βράδυ. Μεταξύ των επωνύμων που βρέθηκαν στα γενέθλια ήταν, η Μαρίνα Σταυράκη – Πατούλη, ο Γιώργος Ασημακόπουλος, η Μαρία Κορινθίου με τον Γιάννη Αϊβάζη, η Εύη Βατίδου, η Έλενα Κρεμλίδου, η Κάτια Ταραμπάνκο, η Κατερίνα Πεφτίτση και ο Νεκτάριος Σκαμνάκης.
photos papadakispress
Μαρίνα Σατυράκη Πατούλη Γιάννης Αιβάζης Δημοσθένης Μονοκρούσος Μαρία Κορινθίου Εύη Βατίδου
Δημοσθένης Μονοκρούσος Νεκτάριος Σκαμνάκης