![MG 0083 scaled e1698675416247 eb0e1e4c](/wp-content/themes/yootheme/cache/eb/MG_0083-scaled-e1698675416247-eb0e1e4c.jpeg)
Παρουσίαση Βιβλίου «Η κοιλάδα της ομορφιάς», του μοντέλου Φαίης Γεωργακοπούλου
Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε το όμορφο βράδυ Κυριακής, η παρουσίαση του πρώτου της βιβλίου της Φαίης Γεωργακοπούλου, Μοντέλο & Διατροφολόγος , με τίτλο «Η κοιλάδα της ομορφιάς» στο Hyper Astrobar. Ένα αφηγηματικό ταξίδι ενός δεκαεξάχρονου κοριτσιού που ξεκίνησε το Modeling, βιώνοντας διαφόρων ειδών καταστάσεις κατά την πορεία του.
Ο κ.Κορίδης Κωνσταντίνος από τις εκδόσεις Ιωλκός προλόγισε το βιβλίο, και στη συνέχεια συμμετείχαν στην παρουσίαση η Αθανασούλη Τ. Κατερίνα (Κλινική & Κοινοτική Ψυχολόγος MSc-Ψυχοθεραπεύτρια, μέλος της ESoDiMeSo), η Μαλανδράκη Αιμιλία (Διαιτολόγος-Διατροφολόγος MSc, μέλος της ESoDiMeSo, διοργανώτρια διαγωνισμών ομορφιάς) & ο Μπαμπασάκης Γιώργος-Ίκαρος (Συγγραφέας, μεταφραστής).
Στην εκδήλωση έδωσαν το «παρών» πολλοί άνθρωποι της Μόδας, μοντέλα, σχεδιαστές αλλά και άνθρωποι από τον επιχειρηματικό και καλλιτεχνικό κλάδο.